Salon w Borówcu

Borówiec to wieś położona w gminie Kórnik w województwie wielkopolskim. Gmina Kórnik znajduje się niedaleko Poznania, co sprawia, że jest to obszar o stosunkowo dobrej infrastrukturze i dostępie do różnych usług. Borówiec i okoliczne tereny są bardzo atrakcyjne dla miłośników przyrody ze względu na swoje położenie blisko lasów
i terenów zielonych.

Salon Spectre Cars znajduje się przy ulicy Leśnej 12A biegnącej wzdłuż trasy S11
w malowniczym miejscu przy samym lesie, jak wskazuje nazwa ulicy. To zaciszne miejsce sprzyja warunkom pracy jaką wykonujemy dla Państwa a bliskość trasy szybkiego ruchu pozwala na rozwinięcie większej prędkości testowanego auta przed zakupem.
Salon powstał na miejscu starej fabryki uszczelek Tedel Pol, cenionej firmy lokalnie, ale również popularnej za granicą. Zakup tej nieruchomości i przekształcenie jej w oazę motoryzacji był wspaniałym doświadczeniem, które zaowocowało powstaniem jednego z najbardziej prestiżowych miejsc w okolicy. Oficjalnie salon działa od początku roku 2024. Na terenie znajduje się również magazyn samochodów oraz Centrum Napraw Powypadkowych.